مبل شویی در محل

مبل‌شویی در محل

خدمات مبل‌شویی در محل

در این مقاله می‌خواهیم در مورد مبل شویی در محل و ویژگی‌های آن صحبت کنیم. با گذر زمان استفاده از مبل در منازل ایرانی‌ها بیشتر از پیش شده است. مبل‌ها نیز همانند اجزای مهم دیگر در خانه‎‌های ایرانی‌ها، نیاز به رسیدگی و مراقبت دارند که شست‌وشوی آن‌ها از مهم ترین این مراقبت هاست. با ما همراه باشید تا نکاتی در مورد مبل‌شویی به شما بگوییم.

مبل شویی در محل چیست؟

مبل از عناصر مهم و اساسی خانه خیلی از ایرانی‌ها است. در کنار نقش مهمی که در زیبایی و چیدمان خانه دارد، راحتی آن نیز حائز اهمیت است. در شرایطی که برخی افراد با وسواس بیش از حد و دستمال کشیدن روزانه به مبل آسیب می‌زنند، برخی افراد روش دیگری را انتخاب کرده‌اند. سرویس مبل‌شویی در محل سرویسی است که توسط متخصصین مبل‌شویی و قالیشویی با استفاده از تجهیزات ویژه ، مبل‌های شما را مانند روز اول تمیز و زیبا می‌کند.

به کمک دستگاه‌های مبل‌شویی، مبلمان و حتی بالشتک‌های مبل، تشک مبلمان و صندلی نیز تمیز می‌شوند. اینکه مبل‌ها را با دست بشویید و یا از خدمات شستشوی مبل استفاده کنید، بستگی به شرایط خودتان دارد. گاهی یک دستمال کشیدن ساده و نظافت عمومی به کمک یک نظافتچی حرفه‌ای بهتر از شستشو با دستگاه است. با وجود اینکه که زمان زیادی از شستشوی مبل می‌گذرد و آلودگی‌ها شدت بیشتری دارند، سراغ سرویس مبل‌شویی بروید.

ویژگی‌های مبل‌شویی در محل

یکی از جدیدترین، پرطرفدارترین و کارآمدترین نوع شست‌وشوی مبلمان، مبل‌شویی در محل است. در مبل‌شویی با دستگاه، مبلمان و مواردی مانند صندلی‌های نهارخوری، بالشتک‌های مبلمان و تشک‌های مبلمان نیز شست‌وشو می‌شوند. دیگر نیازی به جابجایی مبلمان درمبل‌شویی تخصصی و حرفه ای نیست. همچنین نگران کهنگی رویه مبل یا خوابیدن پف مبل در اثر شستشو نباشید. اگر این سرویس را از جای معتبری دریافت کنید، حتی باعث افزایش عمر مفید مبل خواهد شد.

قالیشویی مهستان فعالیت حرفه‌ای در زمینه مبل‌شویی با پشتیبانی فعال و در دسترس آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می‌باشد. برای آشنایی با بهترین مایع شوینده برای مبلمان توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی مهستان مطالعه کنید.

خدمات مبل‌شویی در محل
خدمات مبل‌شویی در محل

نکات مهم مبل شویی

شوینده مناسب

در صورت استفاده از شوینده های آماده، دستورالعمل شوینده را به دقت بخوانید. اگر از شوینده چه خانگی چه آماده قبل از شستشوی مبل استفاده می‌کنید، آن را روی نقطه نامشخصی از پشت مبل‌هایتان تست کنید تا مطمئن شوید مبل‌هایتان آسیبی از این شوینده نمی‌برند.

لکه برداری سریع

اگر لکه ای روی مبلمان شما ایجاد شد، فورا شروع به لکه برداری کنید. خیلی از لکه‌هایی که شست‌وشوی آن‌ها آسان است با گذشت زمان در برابر شست‌وشو مقاوم می‌شوند و روی پارچه مبل تثبیت می‌شوند. برای دریافت خدمات قالیشویی خوب در هیو با کارخانه قالیشویی مهستان تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی مهستان بهترین قالیشویی در هیو می باشد.

دستگاه مبل‌شویی چیست؟

ساختار دستگاه مبل‌شویی به گونه‌ای است که قابلیت شست‌وشوی مکانیزه‌ی سطوح افقی و عمودی مبل را دارد. این دستگاه مخازن جداگانه‌ای برای آب تمیز و آب کثیف دارد. همچنین این دستگاه یک کمپرسور برای تولید کف و یک موتور مکنده برای مکش آلودگی‌ها و کف دارد. بسته به نوع و مدل دستگاه، طراحی این قطعات نیز متفاوت است.

قدرت پاک کنندگی زیاد مواد شوینده باعث می‌شود آلودگی‌ها به خوبی به کمک دستگاه مکش از سطح مبل جدا شوند و در کنار این‌ها، غلظت بالای کف، باعث می‌شود آب به داخل منافذ مبل و بافت‌های زیرین نفوذ نکند.

مزایای مبل‌شویی با دستگاه مبل‌شویی

در شست‌وشو با دست، فقط آلودگی‌ روی پارچه پاک می‌شود و گاهی اوقات ممکن است آلودگی‌ها با عبور از پارچه بیشتر جذب مبل شوند و نتیجه‌ی عکس داشته باشد. در شست‌وشوی مبل با دستگاه مکش، چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. طراحی این دستگاه به نحوی است که به آسانی قابلیت حمل دارد و نیازی به جابه‌جایی مبلمان نخواهید داشت. همچنین سرعت شستشو نیز نسبت به روش‌های سنتی سریع‌تر خواهد بود.

دستگاه مبل‌شویی در محیط‌های زیادی کاربرد دارد و مهم‌ترین وظیفه‌ی آن سهولت در نظافت و شستشوی مبل است. به کمک این دستگاه مواد آلوده کاملا از بافت پارچه مبل جدا می‌شوند و باعث پاکیزگی بیشتر مبلمان می‌شود. از طرفی اگر این خدمات با کیفیت بالا انجام شوند، سبب افزایش طول عمر مفید مبلمان نیز می‌شوند. رفوگری فرش از خدمات تخصصی کارخانه قالیشویی مهستان می باشد. در صورت نیاز به خدمات رفوگری فرش با قیمت مناسب با ما در تماس باشید.

نکاتی محل در مورد مبل‌شویی در محل

کسانی که می‌خواهند از سرویس مبل‌شویی استفاده کنند باید به نکات زیادی توجه کنند. مبل یکی از اجزای حساس و مهم خانه هر ایرانی است و شست‌وشوی مبل باید با دقت زیاد و وسواس انجام شود. برخی از نکات و موارد مهمی که باید به آن‌ها توجه کنند عبارت است از:

  • بازدید متخصصین از مبلمان قبل از سفارش شست‌وشو و بررسی مواردی چون جنس مبل، نوع لکه‌ها و… .
  • استفاده از مواد شوینده درجه یک و با کیفیت و در کنار آن استفاده از دستگاه‌های مجهز مبل‌شویی.
  • سفارش زمانی توسط مشتری تایید شود که مشتری از تمامی هزینه‌هایی که متخصص قبل از ثبت سفارش اعلام کرده است، آگاه باشد. بعد از اتمام کار، متخصص مجاز به گرفتن مبلغ بیشتر به بهانه‌های مختلف مانند هزینه‌ی ایاب و ذهاب و… نیست.
  • متخصص شست‌وشو باید قبل از شروع کار، در قسمتی از پارچه‌ی پشت مبل باید مواد شوینده را تست کند تا از واکنش‌پذیری احتمالی شوینده مطمئن شود.
  • غالبا شست‌وشوی هر سرویس مبلمان هفت نفره بین 1 تا 2 ساعت زمان می‌برد؛ و این نکته را به خاطر داشته باشید تا از طولانی شدن بی‌دلیل زمان و روند سفارش جلوگیری شود.
  • ارائه‌ی توضیحات و راهنمایی‌های کافی به مشتری درباره‌ی نحوه‌ی شست‌وشو، نوع مواد شوینده و اطمینان بابت آسیب ندیدن مبل، از طرف متخصص شست‌وشو الزامی است.
  • بعد از اتمام کار، متخصص شست‌وشو موظف است توضیحات کافی درمورد نحوه‌ی نگهداری و زمان تقریبی خشک شدن مبل را به مشتری توضیح دهد.
  • عملیات مبل‌شویی باید توسط یک شرکت خدماتی معتبر، برند و اطمینانی انجام شود که واحد پشتیبانی فعالی دارد.
    همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، قالیشویی مهستان با کادر مجرب خود تمامی فعالیت‌های مربوط به مبل شویی انواع و اقسام مبلمان را ارائه میدهد‌. پس میتوانید با خیالی آسوده تمام سفارشات خود را به این مرکز بسپارید.
هزینه خدمات مبل‌شویی در محل
هزینه خدمات مبل‌شویی در محل

مراقبت، پاکیزگی و رعایت بهداشت فقط به خود انسان ختم نمی‌شود. همگی موظف هستند نه تنها به پاکیزگی خود برسند؛ بلکه باید محیط زندگی تمیز و پاکیزه‌ای داشته باشند. برای ما ایرانی‌ها مبل یکی از ارکان مهم چینش و زیبایی خانه است. با مراقبت ازآن‌ها، از آراستگی خانه و محیط زندگی خود مطمئن شویم. برای آشنایی با روش های از بین بردن پرز موکت توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی مهستان مطالعه نمایید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، سپاسگزاریم.

برای دریافت خدمات مبل‌شویی در محل با کجا تماس بگیریم؟

کارخانه قالیشویی مهستان ارائه دهنده خدمات مبل‌شویی در محل با مناسب ترین قیمت می باشد.

هزینه مبل‌شویی در محل چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات مبل‌شویی در محل با کارخانه قالیشویی مهستان تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

One thought on “مبل شویی در محل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.